Forza Motorsport 7 zniknie z dystrubucji cyfrowej! Wiadomo kiedy to nastąpi!

adrianG

Forza Motorsport 7 zniknie z dystrubucji cyfrowej! Jest to oficjalnie potwierdzona informacja. Gra wraz z wszystkimi dodatkami zostanie usunięta z Microsoft Store już 15 września. Tego samego dnia gra zostanie usunięta z subskrypcji Xbox Game Pass. Osoby posiadające grę w wersji cyfrowej nie muszą się o nic martwić, ponieważ nadal będą miały do niej dostęp.

Forza Motorsport 7 zniknie z dystrubucji cyfrowej! Poznaliśmy wszystkie szczegóły

Osoby, które planowały kupić Forze Motorsport 7 muszą się pospieszyć. Gra w wersji cyfrowej zniknie za kilka tygodni z oficjalnej sprzedaży na PC i konsolach Xbox. Również wszystkie DLC do gry zostaną usunięte ze sprzedaży. Taka decyzja jest spowodowana wygaśnięciem licencji w grze. Warto wspomnieć, że cyfrowa wersja Forzy Motorsport 7 jest jedynym wydaniem tej gry jakie jest dostępne na PC.

Termin usunięcia Forzy Motorsport 7 i wszystkich DLC z Microsoft Store został wyznaczony na 15 września. W tym samym czasie gra zniknie również z subskrypcji Xbox Game Pass. Oczywiście wszystkie osoby, które posiadają grę lub zakupią ją do tego czasu będą mogły z niej korzystać. 

W podziękowaniu za grę w Forze Motorsport 7 w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, Microsoft przygotował niespodziankę. Osoby, które kupiły któryś z dodatków do Forzy Motorsport 7, a w samą grę grali w ramach subskrypcji, otrzymają kod na podstawową wersję gry.

Aktualności

Zobacz wszystkie