Niebywała nowość w FIFA 22! Na to gracze czekali z utęsknieniem

bartekZ

Niebywała nowość w FIFA 22! Na to gracze czekali z utęsknieniem już od dawna. O co dokładnie chodzi? To rzecz, która była aż nadto irytująca i doprowadzała grających online do szewskiej pasji. Jak donoszą informatorzy - ale warto dodać, że są to wieści jeszcze nieoficjalne - nie będziemy zmuszeni do oglądania "cieszynek" po golach w wykonaniu naszych rywali. Co twórcy zaoferują nam w zamian? Sprawdźcie sami!

Niebywała nowość w FIFA 22! Na to gracze czekali z utęsknieniem

FIFA 22 coraz bliżej! Nowa odsłona piłkarskiej gry już teraz rozpala wyobraźnie fanów najpopularniejszej piłki nożnej na konsole i komputery osobiste. Wraz ze zbliżającą się premierą tytułu, pojawia się także coraz to więcej doniesień odnośnie omawianej produkcji. Wiele z nich to nieoficjalne newsy od insiderów, jednak warto przypomnieć, że takowe bardzo często znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

Jeden z nich dotyczy czegoś, co wyjątkowo denerwowało graczy i niejednokrotnie było powodem niszczenia kontrolerów. Mianowicie, w FIFIE 22 prawdopodobnie nie będziemy zmuszeni do oglądania "cieszynek" po golach, które strzelili nam rywale. W tym samym czasie mamy mieć podgląd na to, jak w danej sytuacji reagują nasi zawodnicy. Pisze o tym między innymi strona Kartomania w serwisie Facebook, powołując się na doniesienia TheFIFAAnalyst.

Jak będzie w rzeczywistości? Czy wiele kontrolerów zostanie dzięki temu uratowanych?

Aktualności

Zobacz wszystkie