Car Mechanic Simulator 2021 pojawi się jeszcze w tym miesiącu! Sprawdźcie najnowszy zwiastun gry!

adrianG

Car Mechanic Simulator 2021 pojawi się jeszcze w tym miesiącu! Posiadacze PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S nie będą długo czekać. Gra otrzymała zupełnie nowy zwiastun, a w nim pojawił się dokładny termin premiery. Ujawniono również dwa DLC, które pojawia się do gry.

Car Mechanic Simulator 2021 pojawi się jeszcze w tym miesiącu! Ujawniono pierwsze DLC!

Najnowsza odsłona Car Mechanic Simulator 2021 jest już na ostatniej prostej do premiery. Najsłynniejszy symulator mechanika samochodowego powraca w nowej wersji i z wieloma nowościami. Właśnie pojawił się nowy zwiastun gry, który ujawnia datę jej debiutu. Wiele osób może być zaskoczonych, ponieważ premiera gry odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Car Mechanic Simulator trafi 11-12 sierpnia na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Wiadomo już, że gra dostępna będzie na platformie Steam 11 sierpnia, ale w przypadku wersji konsolowych może być to ten sam dzień lub 12 sierpnia.

Poinformowano również o dwóch DLC jakie będą dostępne do gry. Jednym z nich będzie Nissan DLC i jak sama nazwa wskazuje, możemy się spodziewać samochodów na licencji marki Nissan. Drugim DLC będzie Electric Car DLC, które wprowadzi do gry samochody elektryczne. Naprawa pojazdów elektrycznych będzie ciekawym wyzwaniem, więc ten dodatek może okazać się częstym wyborem wśród graczy.

Aktualności

Zobacz wszystkie