Kiedy VRR na PS5? Doniesienia wskazują zaskakujący termin!

bartekZ

Kiedy VRR na PS5? Najnowsze doniesienia wskazują, że gracze mogą się tego doczekać szybciej, niż mogłoby się wydawać! I choć niektórzy sądzili, że funkcja wkroczy wraz z najnowszą aktualizacją konsoli - tak prawdopodobnie nie będzie. Niemniej jednak, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym roku VRR pojawi się w PlayStation 5. Jednym z faktów, który ponagla Japończyków nad wprowadzeniem funkcji do ich sprzętu, jest to, że VRR działa już w konkurencyjnej konsoli od Microsoftu.

Kiedy VRR na PS5? Doniesienia wskazują zaskakujący termin! Funkcja pojawi się przed końcem 2021 roku?

VRR na PS5 jeszcze przed końcem tego roku? W sieci pojawiły się interesujące wieści. Temat VRR na PS5 doczekał się wielu plotek, które do tej pory nie znalazły potwierdzenia. Teraz ma być jednak inaczej. Jeden z przecieków mówił, że VRR pojawił się już w najnowszej aktualizacji konsoli, ale szczegółowa lista zmian zdementowała te wieści. Jak się jednak okazuje, Sony prężnie pracuje nad jak najszybszym wprowadzeniem technologii w życie. Niewykluczone nawet, że pojawi się ona jeszcze przed końcem trwającego roku.

Zdaniem Roberta Zohna, który jest prezesem Value Electronics, VRR na PS5 pojawi się w grudniu 2021 roku. Aktualizacji będą musiały ulec nie tylko konsole, ale też telewizory. Wiąże się to z dość sporą pracą inżynierów. Warto przypomnieć, że technologia jest już w najnowszych Xboksach. Jak przypomina PPE.pl, z VRR w Microsoft Flight Simulator można grać nawet w 50-120 fps.

Aktualności

Zobacz wszystkie