FIFA 22 - piłkarki zagrają przeciwko piłkarzom! Wielka zmiana

bartekZ

FIFA 22 - piłkarki zagrają przeciwko piłkarzom! W grze pojawi się kolejna wielka zmiana względem części poprzednich. A to dlatego, że w żadnej poprzedniej FIFIE, gdzie znajdowały się już żeńskie ekipy, nie było to możliwe. Tegoroczna produkcja od EA Sports umożliwi to dzięki Wirtualnym Klubom. To kolejny żeński akcent, który wprowadzony jest do piłkarskiej gry przez twórców.

FIFA 22 - piłkarki zagrają przeciwko piłkarzom! Wielka zmiana względem poprzednich części

FIFA stawia na kobiety! To już kolejny żeński akcent w nadchodzącej, kolejnej już części najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie. Przypomnijmy jednak o pierwszym - tutaj mowa o obsadzie komentatorskiej. Jedną z komentatorek będzie bowiem Alex Scott, jako pierwsza kobieta w historii w takiej roli. Na tym jednak nie koniec.

Od FIFY 22 wprowadzona będzie rywalizacja żeńsko-męska. Do tej pory nie było to możliwe, ale już od października piłkarki będą na murawie rywalizować z piłkarzami. Wszystko dzięki Wirtualnym Klubom. W trybie pojawi się bowiem możliwość stworzenia wirtualnej zawodniczki. Ta później będzie mogła rywalizować w meczach mieszanych. Oznacza to zatem, że podczas boiskowych zmagań, ramię w ramię staną zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Temat omówiono i niejako zaprezentowano na opublikowanym w sieci wideo. Materiał, o którym mowa, możecie zobaczyć poniżej. Przyznajcie - to dość niecodzienny widok, prawda?

Aktualności

Zobacz wszystkie