Gamescom Opening Night Live 2021 wystartuje już za 3 tygodnie! Co już wiadomo?

adrianG

Gamescom Opening Night Live 2021 wystartuje już za 3 tygodnie! Zapowiedziano transmisje na żywo, która odbędzie się przed tegorocznymi targami Gamescom. Gamescom Opening Night Live 2021 rozpocznie się w ten sam dzień co oficjalny Gamescom. Transmisja zostanie poprowadzona przez Geoffa Keighleya. Gracze mogą spodziewać się materiałów z nadchodzących hitów ze świata gier.

Gamescom Opening Night Live 2021 wystartuje już za 3 tygodnie! Transmisje poprowadzi Geoff Keighley!

Podobnie jak w poprzednim roku również i w tym Gamescom odbędzie się tylko za pośrednictwem transmisji online. Sytuacja spowodowana globalną pandemią nie pozwoliła na organizację wydarzenia w normalnych warunkach tak jak to bywało kiedyś. Tegoroczna edycja targów Gamescom odbędzie się od 25 do 27 sierpnia. Geoff Keighley zapowiedział, że poprowadzi transmisję, która będzie wstępem do oficjalnych pokazów.

Gamescom Opening Night Live 2021 rozpocznie się 25 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego i ma potrwać 2 godziny. W tym czasie zostaną pokazane nowe materiały z gier, które mają trafić do graczy jeszcze w tym roku. Nie podano jednak jakich gier można się spodziewać. Jednak jakiś czas temu ujawniono wydawców którzy pojawią się na Gamescom, więc można się domyśleć jakie gry będą prezentowane. 

Poniżej możecie zobaczyć materiał z zeszłorocznej transmisji pod nazwą Gamescom Opening Night Live 2020.

Aktualności

Zobacz wszystkie