Nadciągająca Forza Motorsport ma być istną rewolucją! [WIDEO]

bartekZ

Nadciągająca wielkimi krokami Forza Motorsport ma być istną rewolucją! Takiego zdania są twórcy gry, którzy o zapowiadanym tytule wypowiadają się w samych superlatywach. Produkcja ma dostarczyć zupełnie nowe doświadczenia, co będzie możliwe między innymi dzięki konsolom nowej generacji. Co jednak konkretnie mają na myśli deweloperzy, mówiąc o potężnym skoku generacyjnym?

Nadciągająca Forza Motorsport ma być istną rewolucją! Twórcy zapowiadają coś "ekstra"

Nowa Forza Motorsport ma być istną rewolucją. Twórcy śmiało wypowiadają się o nadciągającej wielkimi krokami grze w samych superlatywach. Pojawiają się stwierdzenia o wielkim skoku generacyjnym, a także o zupełnie nowych doświadczeniach, które płyną z rozgrywki.

Jak dobrze wiadomo, gra nie zadebiutuje jeszcze w tym roku, ale mimo to wokół niej jest naprawdę głośno. Chris Esaki, czyli dyrektor kreatywny pracujący przy tytule, nie pozostawia żadnych złudzeń - dopiero teraz poznamy, czy tak naprawdę jest nowa generacja gier.

Esaki podczas transmisji na steamie potwierdził doniesienia dotyczące tytułu gry. Będzie to po prostu "Forza Motorsport", bez żadnej cyfry na końcu. Dodał też, że "to zupełnie nowe doświadczenie Forza Motorsport". O ogromie zmian i przeskoku generacyjnym ma świadczyć także jego wypowiedź, dotycząca różnic w poszczególnych wydaniach znanej serii. Zdaniem Chrisa Esaki, najnowsza Forza względem poprzedniczki ma oferować więcej nowości, niżeli oferowała Forza Motorsport 7 w porównaniu z... Forzą Motorsport 4!

Jeśli takowe zapowiedzi znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, czeka nas coś fantastycznego.

Aktualności

Zobacz wszystkie