Deathloop na ostatniej prostej do premiery! Gra została ozłocona!

adrianG

Deathloop na ostatniej prostej do premiery! Ogłoszono zakończenie prac przy grze, a to oznacza, że już niedługo Dethloop trafi do graczy. Jednak nie wszyscy będą mogli zagrać w Deathloop. Gra trafi wyłącznie na PC i PlayStation 5, więc posiadacze innych platform będą musieli obejść się smakiem.

Deathloop na ostatniej prostej do premiery! Zakończono prace przy grze!

Wszystko wskazuje na to, że premiera Deathloop nie jest już zagrożona. Gra właśnie otrzymała złoty status, a to oznacza, że wszystkie prace nad grą zostały zakończone. Premiera gry została zaplanowana na 14 września i nic nie wskazuje na to, aby ta data musiała być zmieniona.

Twórcy gry postanowili stworzyć jak najlepszą produkcję, więc zdecydowano wydać ją wyłącznie na najnowszą generację. Gra nie pojawi się na poprzednią generację konsol. Co ciekawe gra nie pojawi się również na konsole Xbox Series X|S. Deathloop to strzelanka pierwszoosobowa, która trafi wyłącznie na PC i PlayStation 5.

Celem gry będzie uwolnienie się z pętli czasu, co jak się okazuje nie będzie takie łatwe. Każda śmierć jaką gracz poniesie spowoduje powrót do miejsca rozpoczęcia przygody. Mało tego, za każdym razem zmianie ulega pętla czasu, więc gracze nie będą w stanie dobrze zapamiętać ścieżki jaką powinni podążać. Gracze staną przed dużym wyzwaniem, aby ukończyć grę.

Aktualności

Zobacz wszystkie