WRC 10 debiutuje już lada moment! W sieci pojawił się kapitalny zwiastun [WIDEO]

bartekZ

WRC 10 debiutuje już lada moment! Tymczasem w sieci zaprezentowano najnowszy zwiastun, który wygląda naprawdę interesująco - nie tylko z perspektywy fanów rajdów samochodowych. Skupiono się w nim na kultowym rajdowym Subaru, które jest jednym z najbardziej charakterystycznych aut kojarzonych z wyścigami. Zdradzono także kilka szczegółów dotyczących pre-orderu WRC 10. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej. Obejrzycie tam również omawiany trailer.

WRC 10 debiutuje już lada moment! W sieci pojawił się kapitalny zwiastun - zobacz wideo!

WRC 10 coraz bliżej! Premiera kultowej produkcji o wyścigach samochodowych ma być realna jak nigdy dotąd. Premierę zaplanowano dokładnie na 2 września tego roku. Gra trafi na konsole PS4 i Xbox One, ale poza tym dostępne będą także wersje na sprzęt nowej generacji - PS5 oraz Xbox Series X|S, oraz oczywiście na PC. Gra trafi również na Nintendo Switch, jednakże jak na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie może się to stać.

Wraz z nadchodzącą wielkimi krokami premierą WRC 10, w sieci pojawił się nowy, efektowny zwiastun. Jego głównym "bohaterem" jest Subaru Impreza WRC, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych rajdówek.

Przy okazji zwiastuna wspomniano o pre-orderze. A to dlatego, że gdy zdecydujemy się na zakup przedpremierowej wersji, dostaniemy w grze dodatkowo wspomniane Subaru Imprezę z 1997 roku. Dodatkowo dzięki pre-orderowi, w grę zagramy już 31 sierpnia - a więc wcześniej, niż przewidziano premierę.

Omawiany zwiastun można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie