Humankind przesunięte! Nowa data premiery!

adrianG

Humankind przesunięte! Otrzymaliśmy nową datę debiutu gry. Co było przyczyną takiej decyzji? Według twórców, przyczyną takiego obrotu spraw jest potrzeba dopracowania niektórych elementów gry. Konieczne jest dodanie większej ilości utrudnień, które mają na celu dać większe wyzwania graczom, a nie obrzydzić im grę. Przebudowany zostanie również system rozgrywki, by osiąganie postępów było wolniejsze.

Humankind przesunięte! Czy zagramy jeszcze w tym roku?

Humankind to historyczna gra strategiczna, która swoją premierę miała zaplanowaną na kwiecień tego roku. Plany wydawnicze jednak uległy zmianie. Premiera gry została przesunięta o kilka miesięcy i finalnie pojawi się 17 sierpnia 2021 roku. Produkcje można było już przetestować za pośrednictwem wczesnego dostępu do gry. Gracze chętnie dzielili się uwagami, co mogłoby ulec zmianie lub poprawie. Najwidoczniej, twórcy wzięli wiele uwag do siebie i chcą wypuścić bardziej dopracowany produkt, więc potrzebują więcej czasu na dopracowanie i wprowadzenie zmian.

Według otrzymanych informacji, jednym z ważniejszych elementów, jakie zostaną przebudowane będzie system rozgrywki. Zostanie dodanych więcej utrudnień, a sama gra zmniejszy trochę tempo. Jak stwierdzili gracze, postępy w grze osiągano zbyt szybko, co mogło psuć satysfakcję z rozgrywki, a finalnie doprowadzić do znudzenia się tytułem.

Humankind można nadal zamówić w przedsprzedaży na PC! Gra będzie dostępna na platformie Steam, Epic Games i w ramach usługi Google Stadia.

Aktualności

Zobacz wszystkie