RiMS Racing na kolejnych nagraniach! Premiera lada dzień [WIDEO]

bartekZ

RiMS Racing może okazać się strzałem w dziesiątkę dla miłośników motorsportu. Gra zadebiutuje już właściwie na dniach, natomiast twórcy po raz kolejny pochwalili się materiałami wideo - między innymi z procesu tworzenia gry. Na każdym kroku podkreślają, że największą uwagę przykładają do realizmu. Patrząc na załączone obrazki, trudno się z nimi nie zgodzić. Co ciekawego wiadomo o produkcji na dokładnie tydzień przed premierą? Po więcej informacji zapraszamy poniżej, gdzie znajdziecie też wspomniane nagrania.

RiMS Racing na kolejnych nagraniach! Premiera już lada dzień [WIDEO]

Czy RiMS Racing okaże się rewolucją w grach, gdzie główną rolę odgrywają motocykle? Niektóre przesłanki wskazują na to, że może się tak stać. Jedną z innowacji, która RiMS odróżni od podobnych tego typu gier, jest możliwość tuningu maszyn. Co ciekawe, prawdopodobnie będzie to możliwe nawet podczas jazd treningowych, bez opuszczania toru. To może bardzo usprawnić rozgrywkę.

Poza tym twórcy zwracają uwagę na realizm pod kątem fizyki prowadzenia maszyn. Poświęcono temu bardzo dużo pracy. Uwagę zwraca też dźwięk silników motocykli. Wielu ekspertów jest zdania, że żadna tego typu gra nie może się równać w tej kwestii z RiMS Racing.

Jak natomiast wyglądało tworzenie gry? W sieci pojawiły się ekskluzywne materiały od twórców, na których uchylają rąbka tajemnicy swojej wytężonej pracy. Przypominamy, że premiera RiMS Racing już 19 sierpnia tego roku!

Aktualności

Zobacz wszystkie