Premiera Life is Strange Remastered Collection przesunięta! Twórcy przygotowali dla graczy coś w zamian!

adrianG

Premiera Life is Strange Remastered Collection przesunięta! Taką informację podali twórcy serii. Remastery Life is Strange i Life is Strange: Before the Storm nie pojawią się 30 września, tak jak początkowo zakładano. W tym terminie zostanie wydane Life is Strange: Wavelengths DLC, a premiera remasterów odbędzie się dopiero na początku 2022 roku. Twórcy przypominają o premierze Life is Strange: True Colors, która odbędzie się już 10 września.

Premiera Life is Strange Remastered Collection przesunięta! Gracze będą zmuszeni poczekać na kolekcję znacznie dłużej!

Life is Strange Remastered Collection nie pojawi się w ustalonym już wcześniej terminie. Twórcy poinformowali o konieczności przesunięcia premiery kolekcji na początek przyszłego roku. Kolekcja składająca się z Life is Strange Remastered i Life is Strange: Before the Storm Remastered miała trafić we wrześniu na PC, Google Stadia, Nintendo Switch oraz na konsole PlayStation i Xbox. Twórcy potrzebują jednak znacznie więcej czasu na dopracowanie remasterów tych gier. Dlatego zmuszeni byli przesunąć premierę kolekcji.

Warto przypomnieć, że już 10 września swój debiut będzie miała najnowsza odsłona serii, czyli Life is Strange: True Colors. Chociaż 30 września nie pojawi się Life is Strange Remastered Collection, to w ten dzień twórcy wydadzą Life is Strange: Wavelengths DLC, w którym gracze wcielą się w postać Steph Gingrich. 

Aktualności

Zobacz wszystkie