Prezentacja Call of Duty Vanguard już na dniach? Wszystko na to wskazuje

bartekZ

Prezentacja Call od Duty Vanguard już na dniach? Wiele na to wskazuje! Niezależne od siebie źródła niejako potwierdziły te informacje. Kiedy dokładnie jednak to nastąpi? Jak na razie Activision oficjalnie nie chce nic potwierdzić. Tak czy inaczej szykuje się solidna prezentacja wielu aspektów gry. Wyciekła nawet data ewentualnego pokazu. Szczegóły znajdziecie niżej.

Prezentacja Call of Duty Vanguard już na dniach? Wyciekła nieoficjalna data szczegółowego pokazu!

Fani Call of Duty z zapartym tchem czekają na prezentację najnowszej gry z ich ulubionej serii. Jak się okazuje, może to nastąpić już na dniach, o czym poinformowało kilka niezależnych od siebie źródeł. Plotki na temat omawianego pokazu pojawiły się już przed dwoma dniami. Co jednak ciekawe, początkowo mało kto wziął to na poważnie. Być może dlatego, że doniesienia pochodziły spoza osób ze środowiska CoD. Sprawa nieco przyspieszyła, gdy wydawca skasował wpisy z przeciekami. Portal PPE.pl podkreśla, że dzieje się tak tylko w wyjątkowych okolicznościach.

Wszystkim chwilę później zainteresowała się redakcja ModernWarzone. To już dość wiarygodne źródło potwierdziło wcześniejsze przecieki. Według nich, prezentacja Call of Duty Vanguard ma odbyć się 19 sierpnia tego roku. I właśnie tego samego zdania jest ModernWarzone.

Gdyby tego było mało, swoje 5 groszy do sprawy dodał znany i ceniony Tom Henderson. Insider także potwierdził, że 19 sierpnia ukaże się coś związanego z wyczekiwanym CoD'em. Ale czy na pewno chodzi o prezentację? Tego powinniśmy dowiedzieć się za około tydzień czasu.

Aktualności

Zobacz wszystkie