Konami znowu to robi! W FIFA 22 nie zobaczymy kolejnego znanego zespołu

bartekZ

Konami znowu to robi! EA Sports po raz kolejny jest w sporych opałach, gdyż ich największa konkurencja pod względem symulacji piłki nożnej podkupuje kolejną istotną licencję. Tym razem na wyłączność w serii Pro Evolution Soccer pojawi się włoska Atalanta. To zespół, który w ostatnich latach stał się jedną z czołowych ekip we włoskiej Serie A. Atalanta tym samym została kolejną drużyną, która w produkcji Konami pojawi się na wyłączność. Jak będzie wyglądać liga włoska z FIFE 22?

Konami znowu to robi! W FIFA 22 nie zobaczymy kolejnego znanego zespołu

Kłopoty EA Sport coraz większe! Konami znów wykonało znany już manewr, polegający na wykupieniu na wyłączność licencji pewnej drużyny. Znowu padło na włoski zespół - po Juventusie, Romie i Napoli, tym razem w Pro Evolution Soccer w kompleksowym wydaniu pojawi się Atalanta. Tym samym zespołu z Bergamo nie zobaczymy w FIFIE 22, gdyż umowa ma obowiązywać już od kolejnego sezonu.

Warto jednak dodać, że taka sama umowa z innym włoskim, wspomnianym już zespołem - Napoli - obowiązywać będzie dopiero od sezonu 2022/2023. Napoli zatem w FIFIE 22 powinniśmy jeszcze ujrzeć.

Czy to dopiero początek większych zakusów Konami? Być może to nie przypadek, że własnością gry stały się prawa do kolejnej już włoskiej drużyny. Jak podaje PPE.pl, powstał już nawet specjalny oddział Konami Italia. Czy coś jest na rzeczy?

Aktualności

Zobacz wszystkie