Wyjątkowe wydanie Xbox Series X! Zgarnie je tylko jeden szczęśliwiec

bartekZ

Wyjątkowe wydanie Xbox Series X! To nie lada gratka dla fanów konsoli i nie tylko. Warto jednak podkreślić, że firma wypuści tylko jeden egzemplarz wyjątkowego sprzętu. Jakby tego było mało, nie da się go kupić. To nagroda dla szczęśliwca, który wygra plebiscyt w loterii. Jasne staje się zatem, że wartość jedynego w swoim rodzaju sprzętu, w przyszłości może okazać się bardzo wysoka. Czym Xbox będzie się wyróżniać na tle innych, zwyczajnych konsol? Otrzyma coś ekstra poza dedykowanym kontrolerem? Fani Psychonauts będą zachwyceni.

Wyjątkowe wydanie Xbox Series X! Zgarnie je tylko jeden szczęśliwiec...

Microsoft przygotował coś naprawdę wyjątkowego - a świadczy o tym już sam fakt, że w obieg wypuszczona zostanie tylko jedna sztuka takiego sprzętu. Mowa o Xboksie Series X, którego wykonano wzorując się na popularnej grze Psychonauts. Sprzęt zawiera motywy znanej produkcji, począwszy od kontrolera a kończąc na samym "sercu" konsoli. Mianowicie, na konstrukcję urządzenia nałożono efektowną... czapkę.

Wypuszczenie takiej maszyny wiąże się rzecz jasna z premierą Psychonauts 2. Tak jak wcześniej wspomniano, wyjątkowa konsola trafi tylko do jednego szczęśliwca, który wygra loterię przygotowaną przed producenta. Niestety, jak się okazało, nie mogą w niej brać udziału osoby w Polsce. Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda zmodyfikowany Xbox Series X. Jak wam się podoba?

Aktualności

Zobacz wszystkie