Abandoned na pierwszym wideo! Mocny surival horror na PS5 robi wrażenie [WIDEO]

bartekZ

Abandoned na pierwszym wideo! Materiał pojawił się w już w sieci, a wraz z nim - kilka ciekawych informacji odnośnie omawianej gry. To mocny survival horror, tworzony przede wszystkim z myślą o PlayStation 5. Twórcy zapowiadają, że szykują coś naprawdę dobrego. Gra jest jeszcze we wczesnym stadium tworzenia, ale ma ukazać się przed upływem trwającego roku. Abandoned ma wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje twórcom PS5.

Abandoned na pierwszym wideo! Mocny survival horror na PS5 już teraz zapowiada się wyśmienicie

Twórcy powoli zaczynają tworzyć coraz więcej tytułów na konsole nowej generacji. Nie inaczej jest w przypadku Abandoned, które ma być ekskluzywnym tytułem jedynie na PlayStation 5. To zawierający naprawdę mocne sceny survival horror, który - według deweloperów - ma wykorzystać cały drzemiący w PS5 potencjał.

Grę przygotowuje holenderskie studio Blue Box Game Studios. Czeka nas w niej otwarty świat, w którym wcielimy się w rolę Jasona Longfielda znajdującego się w tajemniczym lesie. Bohater najprawdopodobniej został uprowadzony i czeka go walka o przetrwanie.

Tak jak wcześniej wspomniano - gra jest we wstępnej fazie tworzenia, ale jej premiera zaplanowana jest jeszcze na końcówkę 2021 roku. Dużo obiecywać można sobie też po zapowiedziach twórców. Ci zapewniają, że wykorzystają cały potencjał konsoli, łącznie z tym, co oferuje DualSense. To nie będzie zwyczajna, szybka strzelanka.

Mały teaser, który już umieszczono na YouTube, można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie