Frostpunk 2 oficjalnie zapowiedziany! Opublikowano zwiastun zapowiadający grę!

adrianG

Frostpunk 2 oficjalnie zapowiedziany! Druga część gry od polskiego studia z pierwszymi informacjami oraz zwiastunem. Gracze mogą się nastawić na chłód oraz duże ilości śniegu i lodu. Twórcy gry przygotowali nowe cele i wyzwania.

Frostpunk 2 oficjalnie zapowiedziany! Pierwsze informacje na temat gry zostały ujawnione!

Kontynuacja Frostpunka jest już w produkcji. Polska firma 11 bit studios, która jest jednocześnie producentem i wydawcą gry zapowiedziała właśnie Frostpunka 2. Nowa odsłona serii ponownie rozegra się w mroźnym klimacie. Chociaż od zamieci śnieżnej minęło już 30 lat, to na ziemi nadal panuje zima. Warunki są ciężkie do przeżycia, jednak rozsądne zarządzanie zasobami i źródłami energii pomoże przetrwać mieszkańcom metropolii.

Oczywiście to do głównych zadań gracza będzie należeć zarządzanie tym wszystkim. Kiedy jedne zasoby będą się kończyć konieczne będzie znalezienie nowych. Ropa naftowa zastąpi wcześniej wydobywany węgiel. Mieszkańcy będą mieć różne oczekiwania i mogą pojawić się konflikty między nimi. Warto więc będzie rozwiązywać wszystkie spory od razu.

Nie ujawniono jeszcze daty premiery gry. Na ten moment wiadomo, że gra dostępna będzie na PC, ale nie podano informacji czy będzie to jedyna platforma, na którą trafi gra. Wszyscy zainteresowani grą mogą dodać już ją do swojej listy życzeń na platformie Steam, GOG lub Epic Games Store.

Aktualności

Zobacz wszystkie