Marvel's Avengers War for Wakanda na nowym materiale wideo! Nowa zawartość jest już dostępna!

adrianG

Marvel's Avengers War for Wakanda na nowym materiale wideo! Twórcy gry postanowili przybliżyć graczom nową zawartość, która jest już dostępna do pobrania za darmo. Pokazano nowy zwiastun oraz fragmenty z rozgrywki. Omówiono dokładniej nową postać jaka pojawi się w zawartości oraz dużą lokację, na której rozgrywane będą nowe misje.

Marvel's Avengers War for Wakanda na nowym materiale wideo! Można już rozpocząć pobieranie nowej zawartości!

Już od dziś (17.08) można pobierać nową zawartość do Marvel's Avengers. W grze pojawi się nowa postać oraz związana z nią lokacja. Tą postacią jest długo wyczekiwana Czarna Pantera. Gracze będą mogli wcielić się w nowego bohatera i poznać jego historię. Twórcy gry przygotowali nowe misje fabularne. W zawartości będzie można zwiedzić również piękną nową lokację jaką jest Wakanda.

Czarna Pantera będzie wyróżniać się swoimi ruchami i atakami na tle innych bohaterów. Jak dobrze wiadomo postać ta ma kostium wykonany z Vibranium. Czarna Pantera nie należy do postaci posiadających duży arsenał broni, ale gracze będą mogli wykorzystać ostre pazury postaci i sztylety, które będzie można wytwarzać z Vibranium i energii. Czarna Pantera będzie posiadać własne drzewko umiejętności do odblokowania.

Jak sami twórcy podkreślają, War for Wakanda jest najambitniejszą i jednocześnie największą zawartością dodatkową od czasu premiery gry. Warto dodać, że nowa zawartość jest darmowa.

Aktualności

Zobacz wszystkie