Będzie nowa konkurencyjna gra piłkarska? GOALS to next-gen, w którym... zarobimy pieniądze

bartekZ

Będzie nowa konkurencyjna gra piłkarska? Wiele na to wskazuje! W sieci pojawiły się pierwsze doniesienia o GOALS. Według pierwszych zapowiedzi, ma to być produkcja, która podejmie rywalizację z FIFĄ oraz najnowszym produktem piłkarskim od Konami. GOALS prawdopodobnie będzie z segmentu AAA na next-genowy sprzęt. Zapowiedzi brzmią naprawdę odważnie. Jak ostatecznie może wyglądać gra, o której zrobiło się tak głośno? Co jeszcze o niej wiadomo?

Będzie nowa konkurencyjna gra piłkarska? GOALS może pozwolić na zarabianie pieniędzy!

GOALS może okazać się czymś niespodziewanym, co nagle zwojuje rynek gier piłkarskich. Według pierwszych zapowiedzi, gra ma bowiem rywalizować na równi z FIFĄ oraz grą piłkarską wypuszczoną przez Konami. Wychodzi więc na to, że mowa o grze z segmentu AAA, która przeznaczona jest na next-genowy sprzęt. Przewagą GOALS ma być jednak jeden, bardzo, ale to bardzo istotny aspekt. Mianowicie, w produkcji ma pojawić się możliwość zarabiania pieniędzy.

GOALS ma być dystrybuowany w modelu free-2-play. Główny tryb to rzecz jasna mecze sieciowe. Wszystko odbywać ma się na zasadach cross-platformowej rozgrywki. Co ciekawe, w cały projekt bardzo zaangażowany jest Andreas „bds” Thorstensson, czyli człowiek ze świata e-sportu, gracz Counter Strike. Dzięki jemu doświadczeniu, gra ma być stworzona do e-sportowych rozgrywek.

"Play to earn" budzi jednak najwięcej emocji. Twórcy mówią, że gra ma pozwolić zarabiać na życie. Za czas spędzony w grze oraz  przez zdobywane osiągnięcia, gracze mają być wynagradzani. Deweloperzy są zdeterminowani, aby stworzyć jedną z najlepszych gier piłkarskich w historii. Ale czy to się im uda? I czy jest to w ogóle możliwe?

Aktualności

Zobacz wszystkie