Co za promocja PS Plus! Zniżka aż o połowę ceny

bartekZ

Co za promocja PS Plus! Użytkownicy PlayStation mogą nabyć subskrypcję w naprawdę wyjątkowej i okazyjnej cenie. Mowa o zniżce aż o 50% ceny wyjściowej. Pojawia się jednak zastrzeżenie, że promocja dotyczy jedynie zupełnie nowych klientów PS Plus. To może jednak zachęcić wiele osób, które do tej pory nie były przekonane, aby wybrać ofertę Sony. A dobrze wiadomo, że dzięki subskrypcji, poza możliwością gry sieciowe, każdego miesiąca otrzymujemy darmowe gry na konsolę. Czasami znajdują się tam naprawdę hitowe tytuły.

Co za promocja PS Plus! Zniżka aż o połowę ceny! Aż żal nie skorzystać

PS Plus zaskakuje ogromną promocją! Jak się okazuje, roczną subskrypcję można teraz zakupić za jedynie 50% ceny wyjściowej. Oznacza to zatem, że zamiast płacić aż 240 złotych (co dla wielu osób jest wydatkiem zbyt dużym, a wręcz ceną zaporową za wykupienie pakietu) - teraz można kupić PS Plus za jedynie 120 złotych. W skali roku jest to naprawdę niezła okazja, biorąc pod uwagę fakt, że wtedy miesiąc subskrypcji to koszt jedynie 10 złotych.

Portal PPE.pl zwraca jednak uwagę, że oferta przeznaczona jest dla nowych użytkowników PS Plus. Promocja dostępna będzie jeszcze przez kilka - obowiązuje bowiem od 19 do 30 sierpnia. Wygląda więc na to, że PlayStation robi wszystko, aby pozyskać nowych użytkowników.

Aktualności

Zobacz wszystkie