Sony oddaje pieniądze za Cyberpunka 2077!

bartekZ

Sony oddaje pieniądze za Cyberpunka 2077! Gra nadal budzi skrajne emocje, mimo że jej premiera miała miejsce już kilka dni temu. Jak się okazuje, Sony - choć zwykle nie robi tego chętnie - niektórym graczom zwraca pieniądze za zakup hitowej gry. Zwroty następują nawet w przypadku, gdy grę pobrano, zainstalowano i w nią grano. Dlaczego tak się dzieje?

Sony oddaje pieniądze za Cyberpunka 2077!

Problemów Cyberpunka 2077 ciąg dalszy! Jak się okazuje, Sony zaczęło oddawać pieniądze za grę niektórym graczom, którzy o takowy zwrot zaczęli się upominać. Wszystko przez fatalne działanie tytułu na konsolach poprzedniej generacji - mowa o PS4 oraz Xbox One.

Jak donoszą gracze konsolowi, liczba klatek podczas gry choćby właśnie na PlayStation 4 spada do 15 na sekundę. To sprawia, że tytuł staje się praktycznie niegrywalny. Przy okazji rozdzielczość skaluje się do 720p. To jednak nie wszystko. W porównaniu z mocnymi komputerami, na konsolach gracze zwrócili uwagę na to, że otoczenie w grze jest jakby mniej ożywione. Pojazdów i NPC jest mniej, gorzej wyglądają też wnętrza pomieszczeń. To u niektórych przelało czarę goryczy.

Sony może złożyć skargę biznesową do CD Project RED

Portal gry-online donosi, że Sony wnioski o zwrot pieniędzy rozpatruje raczej pozytywnie. Jednakże, CD Project RED może spodziewać się skargi biznesowej właśnie od Sony. Chodzi właśnie o problemy z grą, które nie powinny wystąpić i rodzą wiele innych problemów, właśnie choćby dla marki produkującej między innymi konsole.

Producenci gry Cyberpunk 2077 robią natomiast wszystko, aby nieco załagodzić sytuację. Poza przeprosinami graczy, systematycznie trwają prace nad wydawaniem poprawek do niezbyt udanej gry. Ale czy wszyscy posiadacze gdy okażą się cierpliwi i będą na to czekać?

Aktualności

Zobacz wszystkie