Mecha Morty w Fortnite! Nowy skin oraz dodatkowe elementy są już dostępne!

adrianG

Mecha Morty w Fortnite! Kolejna postać z serialu Rick i Morty pojawiła się w grze. Gracze od teraz mogą kupić nowy skin oraz dodatki dla postaci. Jakiś czas temu w grze pojawił się Rick Sanchez, którego gracze bardzo ciepło przyjęli. Od teraz do Ricka dołącza jego wnuk, a zarazem nieodłączny kompan Morty, jednak w innej formie niż zwykle. Morty pojawi się jako Mecha Morty. Postać w takim wydaniu wygląda ciekawiej i groźniej.

Mecha Morty w Fortnite! Gracze mogą już skorzystać z nowego skina oraz dodatków!

W Fortnite pojawiła się kolejna znana postać. Tym razem jest to Morty z dobrze znanego serialu animowanego Rick i Morty. Został on jednak ulepszony i posiada specjalny mecha-kostium. Mecha Morty dołącza do Ricka Sancheza, który pojawił się już jakiś czas temu w grze. Gracze od teraz mogą kupić skin Mecha Morty oraz z niego korzystać.

Oprócz skina Mecha Morty gracze mogą również kupić specjalnie przygotowane dla tej postaci dodatkowe elementy wyposażenia. Plecak Morty'ego pozwoli przechowywać wszystkie przedmioty. Kilof Kosmiczny Wąż wyróżnia się dość nietypowym wyglądem. Malowanie Patrzcie na Mnie! zmieni wygląd broni oraz sprawi, że przy każdej eliminacji przeciwnika pojawi się w grze Pan Miszuk. Do zdobycia przez graczy będzie czekać nowa emotka Bądź szłitny.

Aktualności

Zobacz wszystkie