Tak będzie wyglądać PS Plus na wrzesień? Oferta niebywale okazała!

bartekZ

Tak będzie wyglądać PS Plus na wrzesień? Oferta wygląda niebywale okazale, jednak trudno stwierdzić, czy doniesienia faktycznie się potwierdzą. Jeśli faktycznie tak będzie - subskrybentów czeka nie lada gratka. Co jednak najciekawsze, po wycieku omawianej grafiki, pewne studio zdementowało, jakby ich gra miała znaleźć się w zestawieniu. To wywołało jeszcze więcej dyskusji. Poniżej zobaczycie, o jakich grach mowa w kontekście wrześniowego PS Plus.

Tak będzie wyglądać PS Plus na wrzesień? Oferta niebywale okazała! Ale ile w niej prawdy?

Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rośnie zainteresowanie graczy najnowszą ofertą PS Plus. Czego subskrybenci mogą spodziewać się w kolejnym miesiącu? Już teraz - zresztą, podobnie jak co miesiąc - pojawiły się przecieki dotyczące zawartości oferty. Tym razem budzi ona jednak o wiele więcej emocji, niż poprzednio. Chodzi zarówno o rzekome tytuły, które się w niej znajdą, jak i o reakcję jednego ze studiów, którego gra ma znaleźć się we wrześniowym PS Plus.

Zacznijmy jednak od początku. Według grafiki, która od pewnego czasu krąży po sieci, wrzesień w PS Plus będzie wyglądać w sposób następujący:

  • Tony Hawk's Pro Skater 1+2 (PS4)
  • Haven (PS4)
  • Medium (PS5)

Jak jednak donosi PPE.pl, krakowskie studio Bloober Team zdementowało powyższe doniesienia. Zdaniem deweloperów, dzieło polskiego studia nie znajdzie się we wrześniowym PS Plus. Sytuacja stała się o tyle poważniejsza, że niektórzy gracze chcieli anulować pre-ordery "Medium", gdyż według plotek tytuł miał znaleźć się we wrześniowej ofercie PS Plus.

Czy zatem powyższe plotki można włożyć między wiersze i o nich zapomnieć? Powinniśmy się o tym przekonać już niebawem.

Aktualności

Zobacz wszystkie