Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - porównianie PS4 vs Nintendo Switch

bartekZ

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - w sieci zaprezentowano porównanie rozrywki pomiędzy konsolą PlayStation 4 a Nintendo Switch. Czy produkcja na przenośnym urządzeniu wygląda dostatecznie dobrze? Czym różni się od tego, co zobaczymy na PS4? Poniżej prezentujemy wideo, które opublikowano na YouTube. Tam jak na dłoni widać różnice, o których piszemy poniżej.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 - porównanie rozgrywki na PS4 i na Nintendo Switch

W ostatnim czasie bardzo głośno jest "ponownym debiucie" Tony'ego Hawka. Wczoraj pisaliśmy o najnowszych informacjach dotyczących premiery tytułu na PS5, dziś natomiast pojawiły się interesujące porównania rozgrywki. Pod uwagę tym razem wzięto PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Jak dobrze wiadomo, gry na Switcha często są nieco "okrojone". Wynika to z wiadomych względów, gdyż niestety jeszcze trzeba płacić pewną cenę w zamian za pełną mobilność urządzenia. Niemniej jednak w tym wypadku, wszystko wypada przynajmniej nieźle. I choć kilka różnic widać gołym okiem, to tym razem twórcy nie mają powodów do wstydu, a gracze powinni być usatysfakcjonowani.

Czym zatem w głównej mierze różni się ten sam tytuł na dwie zgoła inne konsole? Przede wszystkim rozdzielczością. Tutaj lepiej wypada sprzęt od Sony. Ponadto widać, że różnią się też mapy. Na Switchu zabraknie niektórych efektów i elementów. Jednakże poza tym, zarzutów mieć nie można. Wszystko wygląda bowiem lepiej niż poprawnie. Zobaczyć można to na poniższym materiale:

Aktualności

Zobacz wszystkie