Najnowsza odsłona serii Skate trafi na PC! Twórcy potwierdzają informację!

adrianG

Najnowsza odsłona serii Skate trafi na PC! Świetną wiadomość opublikowali sami twórcy gry. Po raz pierwszy posiadacze komputerów będą mogli zagrać na PC w grę z serii Skate. Gra powinna trafić również na konsole. Twórcy gry jeszcze tego nie potwierdzili, ale trzeba pamiętać, że wcześniejsze części gry wydawane były wyłącznie na konsole.

Najnowsza odsłona serii Skate trafi na PC! To wspaniała wiadomość dla graczy!

Skate 4 nadal powstaje, ale póki co twórcy gry nie ujawnili wielu szczegółów na temat produkcji. Tym razem jednak postanowili ujawnić ciekawą informację. Kilka dni temu oficjalnie potwierdzono pierwszą platformę, na którą gra się pojawi. Oficjalnie Skate 4 będzie dostępny na PC. Wiele osób może być pozytywnie zaskoczonych tą informacją, a zwłaszcza posiadacze PC. 

Skate 4 będzie pierwszą odsłoną serii, która trafi na komputery. Do tej pory gry z serii Skate pojawiały się wyłącznie na konsolach. Nie ujawniono jeszcze pozostałych platform, na które gra będzie dostępna, ale z pewnością nie zabraknie na liście konsol. Bardzo prawdopodobne, że Skate 4 będzie dostępne na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nie wykluczone, że gra otrzyma także wydanie na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a może nawet na Nintendo Switch.

Niestety twórcy nie ujawnili jeszcze daty premiery Skate 4. Przypomnijmy, że od premiery poprzedniej odsłony serii minęło już 11 lat, więc oczekiwania graczy są duże. 

Aktualności

Zobacz wszystkie