Fani GTA mają dość! Jeden pytał o nową odsłonę gry podczas emisji telewizyjnego show

bartekZ

Fani GTA mają dość! Chodzi rzecz jasna o kwestie dotyczące szóstej odsłony popularnej serii. Jak dobrze wiadomo, od czasu ostatniej, piątej części Grand Theft Auto, minęło już naprawdę wiele czasu. Zdaniem zagorzałych fanów gry, już dawno powinna była ukazać się "szóstka". Tymczasem w Rockstarze niewiele się o tym mówi. Jedyne pogłoski pojawiające się na temat ewentualnej premiery GTA 6 mówią o tym, że na jej wydanie potrzeba jeszcze naprawdę sporo czasu - może dwa, a nawet trzy lata. W związku z tym, w jednym z niemieckich programów rozrywkowych, doszło do bezprecedensowej sytuacji.

Fani GTA mają dość! Jeden pytał o nową odsłonę gry podczas emisji telewizyjnego show

Jeśli ten apel nie trafi do ludzi z Rockstara, pozostaje już tylko czekać. Zacznijmy jednak od początku. Oczekiwanie na szóstą odsłonę Grand Theft Auto przeciąga się w nieskończoność. Zniecierpliwienie graczy jest coraz większe, a sytuacji nie poprawia fakt, że według nieoficjalnych doniesień na konkrety będzie trzeba czekać jeszcze przynajmniej dwa lub trzy lata.

Sprawy w swoje ręce postanowił wziąć jeden z fanów gry z Niemiec. Co jednak najciekawsze - wszystko działo się podczas transmisji na żywo jednego z niemieckich tv show. Mężczyzna, prawdopodobnie z widowni, przebił się na scenę główną programu i zadał pytanie właśnie o premierę GTA 6.

Czy takie działanie można uznać za skuteczne? To pokaże czas. Już teraz jednak o całym zajściu piszą największe redakcje gamingowe na świecie. Można zatem spodziewać się, że apel gracza dotrze również do siedziby Rockstara. Ale czy dzięki temu gra ujrzy światło dzienne szybciej? Cóż, śmiemy w to wątpić.

Wideo z całego zajścia można zobaczyć poniżej - jest co oglądać!

Aktualności

Zobacz wszystkie