Nowa cywilizacja oraz tryb gry w Civilization 6! [WIDEO]

bartekZ

Nowa cywilizacja oraz tryb gry w Civilization 6! W sieci pojawiło się wideo prezentujące innowacje, a także garść szczegółów na ich temat. To już piąte DLC w ramach przepustki New Frontier. Główną zmianą jest dodanie przez twórców nowej cywilizacji - od teraz będzie można wpłynąć na losy Wietnamczyków. O co natomiast chodzi w nowym trybie gry? Wyjaśniamy poniżej!

Nowa cywilizacja oraz tryb gry w Civilization 6! W sieci pojawiło się wideo oraz szczegóły dotyczące DLC

Civilization 6 nadal jest nieśmiertelne. Sieć właśnie obiegła wieść o kolejnym już, piątym DLC w ramach przepustki New Frontier. Jak zapewniają twórcy, dzięki niemu czekają nas bardzo interesujące nowości - w tym nowa cywilizacja oraz innowacyjny tryb gry.

W ciągu niespełna roku - od marca 2020 - gracze mający przepustkę New Frontier do gry Sid Meier's Civilization VI, mogli liczyć na aż 4 pakiety dodatków. Już teraz zapowiedziano kolejny, który wyróżni się nową cywilizacją oraz nowym trybem gry. Przechodząc jednak do konkretów - najnowsze DLC zaoferuje nam możliwość poprowadzenia nowej cywilizacji - Wietnamu.

Poza tym, w grze dostępny będzie alternatywny przywódca dla Chin i Mongolii - Kubilaj-chan. Kolejna nowość to skupiony na ekonomii tryb rozgrywki. Do tego gracze w DLC znajdą dwa nowe budynki (Gaj i Sanktuarium) oraz nową dzielnicę - Rezerwat.

Premierę DLC zapowiedziano na 28 stycznia tego roku. Z tego co wiadomo, jest to przedostatni tego typu dodatek. Ostatni ma ukazać się natomiast w marcu.

Wideo zapowiadające DLC można zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie