Horizon Forbidden West otrzyma darmową aktualizację na PS5! Sony zmieniło plany!

adrianG

Horizon Forbidden West otrzyma darmową aktualizację na PS5! Jest to wspaniała wiadomość dla wielu graczy. Jeszcze kilka dni temu wszystko wskazywało na to, że gracze nie otrzymają takiej możliwości. Sony jednak zmieniło zdanie i aktualizacja gry z wersji na PS4 do wersji na PS5 będzie możliwa.

Horizon Forbidden West otrzyma darmową aktualizację na PS5! Gracze będą zadowoleni!

Wraz ze startem zamówień na Horizon Forbidden West w przedsprzedaży ujawniono ważną informację o wersji gry na PlayStation 4. Postanowiono, że gra w wersji na PlayStation 4 nie otrzyma darmowego ani nawet płatnego ulepszenia do wersji na PlayStation 5. Taka informacja zdenerwowała zdecydowaną większość graczy. Oczywiście wersję gry z PlayStation 4 będzie można uruchomić na PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności, ale gracze liczyli również na aktualizację do ulepszonej wersji.

Długo nie trzeba było czekać aż Sony odpowie na reakcje graczy. Zdecydowano jednak, że Horizon Forbidden West w wersji na PlayStation 4 otrzyma aktualizację do wersji na PlayStation 5. Gracze powinni być zadowoleni z takiego obrotu sprawy, tym bardziej że aktualizacja będzie darmowa.

W oficjalnym komunikacie od Sony pojawiła się również informacja na temat przyszłych aktualizacji dla tytułów ekskluzywnych na PlayStation. Wszystkie gry ekskluzywne, które w przyszłości ukażą się na konsole od Sony będą oferować aktualizację do ulepszonej wersji za 10 dolarów.

Aktualności

Zobacz wszystkie