GTA 6 - znany redaktor potwierdza. Słodko-gorzkie wieści dla graczy

bartekZ

GTA 6 - znany redaktor potwierdza wcześniejsze, głośne doniesienia. To już na 99% pewne - i są to słodko-gorzkie wieści dla graczy. Niestety wychodzi na to, że na nową odsłonę kultowej serii jeszcze trochę poczekamy, więc należy uzbroić się w cierpliwość. Przecieki, które niedawno publikował Tom Henderson, teraz potwierdził inny znany insider - Jason Schreier.

GTA 6 - znany redaktor potwierdza wcześniejsze doniesienia. Słodko-gorzkie wieści dla graczy

Najnowsze wieści dotyczące GTA 6 mogą sprawić, że w najbliższym czasie przecieków będzie nieco mniej. A to dlatego, że niejakie potwierdzenie niedawnych doniesień, ma źródło u cenionego insidera, jakim jest znany dziennikarz Jason Schreier. Mężczyzna przyznał, że plotki publikowane niedawno przez Toma Hendersona są prawdziwe. Wszystko, co przekazał Henderson, pokrywa się z dobrymi informacjami, jakimi dysponuje Schreier. Warto potwierdzić, że aktualnie jest on zatrudniony przez Bloomberga.

Co za tym idzie? Przede wszystkim warto wspomnieć o dacie premiery GTA 6. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, produkcja światło dzienne ujrzy najprędzej w roku 2024, a wszystko może przeciągnąć się nawet do 2025. Ponadto podtrzymano wiadomość, jakoby szósta część GTA była właśnie we wczesnej fazie tworzenia. Interesująca jest także koncepcja rozszerzającej się mapy. Ma to następować wraz z postępem w grze. Pewne jest jednak, że nie będzie to jedyna nowość jaką zaoferuje Rockstar w swojej flagowej produkcji. Dość powiedzieć, że jedną z bohaterek tym razem ma być... kobieta.

Aktualności

Zobacz wszystkie