Wrześniowa oferta PS Plus jest już dostępna! Gracze mogą dodać już gry do biblioteki!

adrianG

Wrześniowa oferta PS Plus jest już dostępna! Gracze posiadający aktywną subskrypcję PS Plus mogą już dodać do swojej biblioteki 3 darmowe gry. Sprawdźcie jaką ofertę dla subskrybentów PS Plus Sony przygotowano tym razem!

Wrześniowa oferta PS Plus jest już dostępna! Można rozpocząć już pobieranie!

Kolejny miesiąc dla abonentów subskrypcji PS Plus oznacza nowe gry, które będą mogli dodać bezpłatnie do swojej biblioteki. Od dzisiaj (7 września) abonenci PS Plus mogą pobrać 3 tytuły, z których 2 są dostępne zarówno na PS4 jaki i PS5, a trzeci dostępny jest tylko na PS5.

Gry dostępne we wrześniu w PS Plus:

  • Overcooked! All You Can Eat (PS5)
  • Hitman 2 (PS4/PS5)
  • Predator: Hunting Grounds (PS4/PS5)

Tak więc na graczy czekają 3 zupełnie różne tytuły. Overcooked! All You Can Eat jest pakietem odświeżonych 2 gier z tej serii, w których gracze wcielają się w kucharzy. Gra nastawiona jest na rozgrywkę w kooperacji, ale jest też możliwość gry w pojedynkę. Hitman2 to kolejna odsłona trzecioosobowej gry akcji, w której gracze ponownie wcielą się w rolę Agenta 47. Ostatnią z oferowanych gier jest Predator: Hunting Grounds, czyli wieloosobowa gra akcji. Jeden gracz wciela się w tytułowego Predatora, a reszta graczy w komandosów walczących o przetrwanie.

Aktualności

Zobacz wszystkie