GeForce RTX 3060 na białoruskim rynku wtórnym - i to przed premierą! Kosmiczna cena

bartekZ

GeForce RTX 3060 na białoruskim rynku wtórnym pojawił się już przed premierą. Co więcej, mimo iż ta nastąpi za kilka dni - sprzęt oferowany jest w niebotycznej cenie. Mało tego, nie do końca jasne jest pochodzenie sprzętu, ale jak zapewnia oferujący karty graficzne użytkownik, zostały one sprawdzone i rzecz jasna działają. Ile kosztuje GeForce RTX z Białorusi przed premierą? Ta cena zwal z nóg! Czy znajdą się chętni?

GeForce RTX 3060 na białoruskim rynku wtórnym - i to jeszcze przed premierą! Kosmiczna cena sprzętu

GeForce RTX 3060 swoją premierę będzie miał już w najbliższy czwartek. Co jednak ciekawe, mocna karta graficzna już teraz proponowana jest przez handlarzy na rynku wtórnym. Tym razem dzieje się tak na Białorusi. Uwagę przykuwa jednak po pierwsze niewiadome pochodzenie sprzętu, a po drugie - jego zaporowa cena, która tworzy niezwykłą wręcz przebitkę. A trzeba brać pod uwagę, że - tak jak wcześniej wspomniano - premiera karty graficznej już za pasem.

Ile jednak dokładnie należy zapłacić za karty graficzne od Artema? Cóż, nie są to tanie rzeczy. Jedną sztukę sprzętu Białorusin wycenił na 1080 dolarów, czyli około 4000 złotych. Na ile natomiast GeForce RTX 3060 jest wyceniane przez producenta? Cóż, rozbieżność jest spora, gdyż mowa o 329 dolarach, czyli w przeliczeniu około 1200 złotych. Mowa rzecz jasna o modelu 12GB pamięci GDDR6.

Jak zapewnia sprzedający, karty działają, gdyż sam postanowił to sprawdzić. Tylko czy ktoś skusi się na taki zakup?

Aktualności

Zobacz wszystkie