Bus Simulator 21 już dostępny. Gra zbiera dobre noty

bartekZ

Bus Simulator 21 już dostępny! Gra zadebiutowała 7 września tego roku, a więc jest to zupełna "świeżynka". Co jednak ciekawe, w erze mody na symulatory, gra rzeczywiście się wyróżnia i zbiera całkiem niezłe recenzje. Wbrew pozorom trudno się przy niej nudzić po krótkim czasie. I choć recenzenci wyłapali w produkcji kilka mniejszych lub większych minusów, finalna ocena pozytywnie zaskakuje. Marzyliście, aby zasiąść za kierownicą wielkich maszyn i lawirować we wzmożonym ruchu ulicznym? Bus Simulator 21 jest stworzony właśnie dla was. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów oraz wideo.

Bus Simulator 21 już dostępny. Gra zbiera naprawdę dobre noty

Coś dla fanów wielkich pojazdów właśnie zadebiutowało. W ostatnim czasie wszelkiego rodzaju symulatory wiodą prym. Pojawiają się zabawne - jak choćby symulator "menela", ale też zupełnie poważne. Mowa między innymi o symulatorach ciężarówek i symulatorach rolniczych. Do ich grona śmiało dołączył Bus Simulator 21, który miał premierę 7 września.

Gra zbiera naprawdę niezłe recenzje. Wbrew pozorom, trudno się przy niej nudzić. Po pierwsze uwagę zwraca interesująco wykonany ruch miejski. I choć sztuczna inteligencja czasami miewa wpadki, wszystko robi niezłe wrażenie i jest do spokojnego wyprowadzenia w ewentualnych patchu. W grze pojawiają się także interesujące elementy związane z zarządzeniem firmą przewozową.

Już teraz recenzenci nie mają wątpliwości, że nowy Bus Simulator jest o wiele lepszy od tego z roku 2018. Dowodzi temu choćby ocena Gaming Nexus, która dała grze 8,5 punka na 10 możliwych.

Aktualności

Zobacz wszystkie