Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną jako gra? Ciekawy trop internautów

bartekZ

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną jako gra? W ostatnim czasie wiele mówi się o kultowej produkcji kina grozy w kontekście Netflixa. A to dlatego, że zupełnie nowy horror pod wspomnianym tytułem, ma być wyprodukowany właśnie przez Netflixa. To jednak nie koniec dobrych wieści dla fanów budzącej strach serii. Najnowsze tropy internautów wskazują bowiem, że być może w przygotowaniu jest gra ze słynnym Leatherface'm w roli głównej. Jak udało się wpaść na taki kierunek?

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną jako gra? Bardzo ciekawy trop internautów

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną to jeden z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych horrorów. Na przestrzeni lat doczekał się on kilku wersji i każda z nich ma do zaoferowania coś ciekawego. Co więcej, okazało się, że Netflix nabył prawa do stworzenia zupełnie nowej odsłony produkcji o znanym i budzącym respekt tytule. To jednak nie wszystko. Wygląda bowiem na to, że uniwersum Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną może doczekać się jeszcze... gry. Wskazuje na to kilka tropów.

Jak czytamy w PPE.pl, za wszystko może odpowiadać Gun Media, które pracowało niegdyś przy tworzeniu innej gry na podstawie horroru - mowa o Friday the 13th: The Game. Teraz udało się odkryć, że wchodząc na witrynę leatherfacethegame.com, przekierowani zostajemy do... głównej strony studia, które może odpowiadać za produkcję gry.

Czy jednak ten trop okaże się prawdziwy? Na ten moment wszystko wskazuje na to, że na horyzoncie może pojawić się coś bardzo interesującego...

Aktualności

Zobacz wszystkie