Poznaliśmy nową grę z Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge zapowiedziane!

adrianG

Poznaliśmy nową grę z Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Tytuł ma nazwę Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge. Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael wracają pod wodzą mistrza Splintera. Będą musieli stoczyć walkę przeciwko armii Shreddera. Tytuł będzie zachowany w klimacie starych animacji co w połączeniu z gatunkiem beat 'em up stworzy świetny efekt fianlny. Gra powinna szczególnie spodobać się starszym graczom. 

Poznaliśmy nową grę z Wojowniczymi Żółwiami Ninja! Pokazano również pierwszy trailer!

Zapowiedziano zupełnie nową grę w świecie Wojowniczych Żółtwi Ninja. Jednak nie będzie to typowy next-genowy tytuł z trójwymiarową grafiką i teksturami najwyższej jakości. Teenage Mutant Ninja Turtles Shredder's Revenge będzie grą z gatunku beat 'em up, utrzymaną w klimacie serialu animowanego o Wojowniczych Żółwiach Ninja z końcówki lat 80. Stylistyka również będzie nawiązywać do serialu, lecz ulegnie lekkim zmianą i odświeżeniu.

W produkcji wcielimy się w jednego z tytułowych Żółwi, a będą to: Leonardo, Donatello, Michelangelo i Raphael. Celem gry będzie walka ze złem, czyli ze zbirami Shreddera, a finalnie może z nim samym stoczymy pojedynek. Tytuł pozwoli na rozgrywkę do 4 graczy jednocześnie, co z pewnością zapewni świetną zabawę ze znajomymi. Jak to bywało w serialu, taki i w grze każdy z Żółwi posiadać będzie inną broń oraz umiejętności.

Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery, ale z ujawnionych informacji wiadomo, że tytuł ukaże się na PC i konsole.

Aktualności

Zobacz wszystkie