Wyciekła lista planowanych darmowych gier na Epicu!

TWMakowczyk

Wyciekła lista planowanych darmowych gier na Epicu!

Niedawno przekazywaliśmy informację, że Epic Games Store planuje przez ponad dwa tygodnie rozdawać każdego dnia jedną grę zupełnie za darmo.
Dziś nastąpił wyciek listy gier przedstawiony przez użytkownika serwisu wykop.pl, które podobno Epic planuje rozdać swoim użytkownikom.

Czy lista się potwierdzi? Czy to w ogóle możliwe?

Poniżej przedstawiamy listę gier:

Lista darmowych gier epic

To wygląda wręcz niewiarygodnie!

Gdyby się okazało, że Epic Games Store faktycznie będą rozdawać wyżej wymienione tytuły może dojść do rekordowych wzrostów popularności platformy Epic. Wiązałoby się to również ze znacznym spadkiem graczy online oraz podczas gry na platformie steam.

Epic od dawna prowadzi taką politykę. Zatem czy to możliwe abyśmy otrzymali te tytuły zupełnie za darmo?

Epic chcąc zyskać bardzo szybko użytkowników rozpoczął swoją przygodę od rozdawnictwa gier zupełnie za darmo.
Polityka twórców silnika Unreal Engine oraz jednej z najpopularniejszej gry Fortnite, miała nakłonić graczy do nie tyle co zmiany platformy gier, a korzystaniu z zupełnie nowej, konkurencyjnej.

Czy to złoty środek na przekonanie do siebie graczy?

Niekorzystne warunki dla producentów i dystrybutorów sprawiły, że wielu zaczęło tworzyć własne platformy, aby uniknąć płacenia 30%, które muszą uiszczać platfomie steam za każdy sprzedany klucz.

Nie od dziś wiadomo, że Steam ma praktycznie monopol i jest bezkonkurencyjny w porównaniu do innych platform.

Prawdą jest też, że od jakiegoś czasu to się zmienia. Pojawiają się coraz to nowe platformy, głównie od wielkich wydawnictw takich jak EA (Origin, ich gry od niedawna wróciły także na steam), CDP (Gog Galaxy), Rockstar (Rockstar Launcher), Ubisoft (Ubisoft Launcher) czy właśnie Epic Games Store.

Wszystkiego dowiemy się już 17.12!

17 Grudnia o godzinie 17:00 pojawi się pierwsza darmowa gra sprezentowana od Epic Games Store. Już wtedy będziemy mogli zweryfikować pierwszy tytuł z listy. Życzymy wam i nam, aby ta lista się potwierdziła, choć to mało prawdopodobne.

Aktualności

Zobacz wszystkie