Otwarta beta lada moment! Resident Evil Re:Verse do ogrania za darmo

bartekZ

Resident Evil Re:Verse do ogrania za darmo już w tym tygodniu! Otwarta beta ma zadebiutować lada moment. Chodzi o sieciowy dodatek do Resident Evil Village. Wszystko ma odbywać się na zasadach sieciowej strzelanki. I choć nie należy spodziewać się tam graficznych fajerwerków, które zaprezentuje pełna część gry - twórcy udostępniając dostęp do Re:Verse chcą przetestować serwery i sprawdzić ogólne wrażenia graczy z proponowanego tytułu. Kiedy będzie można zagrać w otwartą betę?

Otwarta beta lada moment! Resident Evil Re:Verse do ogrania za darmo - kiedy?

Premiera Resident Evil Village zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Capcom serwuje graczom kolejną interesującą opcję. Okazuje się, że lada moment światło dzienne ujrzy otwarta beta. Mowa o Resident Evil Re:Verse, który ograć będzie można za darmo. To nic innego jak dodatek sieciowy, który dołączony ma zostać do pełnej wersji oczekiwanej przez wielu gry.

Kiedy będzie można zagrać w rzeczoną, darmową betę? Jak się okazuje, pliki do pobrania są gotowe już teraz. Dostęp możliwy będzie jednak dopiero od 7 kwietnia (godzina 20:00) i potrwa 3 dni (do 10 kwietnia, 20:00).

Celem twórców jest przede wszystkim sprawdzenie serwerów i zobaczenie tego, jak wszystko odbiorą gracze. Co do samej rozgrywki - jak dobrze wiadomo, nie należy oczekiwać tutaj niebywałej grafiki. Twórcy w darmowym dostępie zdecydowali się jednak na umieszczenie szeregu kultowych dla danego uniwersum postaci. Ponadto wszystko wyróżnia dynamiczna rozgrywka.

Aktualności

Zobacz wszystkie