God of War Ragnarok na pierwszym zwiastunie z rozgrywki! Gra wygląda świetnie!

adrianG

God of War Ragnarok na pierwszym zwiastunie z rozgrywki! Pokazano jak prezentuje się gra podczas akcji i nie tylko. Gracze zauważą wiele podobieństw do poprzedniej części gry, ale również pojawi się sporo nowości.

God of War Ragnarok na pierwszym zwiastunie z rozgrywki! Zapowiada się świetna kontynuacja serii!

Podejrzenia graczy się sprawdziły, God of War Ragnarok pojawił się na PlayStation Showcase 2021. Od momentu zapowiedzi gry minął już prawie rok i oprócz oficjalnego tytułu najnowszej części oraz krótkiego zwiastuna promocyjnego nie ujawniono więcej informacji.

Tym razem postanowiono jednak pokazać pełny zwiastun gry, w którym nie zabrakło scen z rozgrywki. Gra prezentuje się na zwiastunie znakomicie. God of War Ragnarok rozgrywać się będzie kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części gry. Gracze kolejny raz wcielą się w postać Kratosa, a u jego boku ponownie zobaczymy Arteusa i Mimira. Głównymi wrogami, z którymi graczom przyjdzie się zmierzyć będą Thor i Freya. Gracze będą podróżować do różnych światów z mitologii nordyckiej, które dostępne były już w poprzedniej części gry, jednak tym razem pojawią się 3 dodatkowe. 

God of War Ragnarok będzie dostępny na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Gra nie otrzymała jeszcze dokładnej daty premiery, ale już wiadomo, że ma pojawić się w przyszłym roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie