Dying Light 2 Stay Human dopiero w przyszłym roku! Przesunięto premierę gry!

adrianG

Dying Light 2 Stay Human dopiero w przyszłym roku! Techland opublikował komunikat odnośnie swojej najnowszej gry. Wielu graczy będzie zawiedzionych, ale Dying Light 2 Stay Human nie pojawi się na początku grudnia. Twórcy przenieśli premierę gry na początek przyszłego roku. 

Dying Light 2 Stay Human dopiero w przyszłym roku! Gracze muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość!

Gracze będą zmuszeni poczekać trochę dłużej na premierę nowej odsłony serii Dying Light. Chociaż prace nad grą zostały już dawno zakończone i wszystko wskazywało na to, że grudniowa premiera nie jest już zagrożona, to niestety plany się zmieniły. Techland poinformował, że premiera gry nie odbędzie się w zaplanowanym już wcześniej terminie. Dying Light 2 Stay Human pojawi się dopiero 4 lutego 2022 roku.

Ujawniono powód zmiany planów. Twórcy gry chcą przeprowadzić jeszcze sporo różnych testów, aby ich produkcja była dopracowana w każdym szczególe. Gra miała pojawić się 7 grudnia, więc twórcy mają teraz dodatkowe 2 miesiące na ewentualne poprawki i dopracowanie swojej produkcji. Jeśli przesunięcie premiery Dying Light 2 Stay Human wpłynie korzystnie na finalną wersję gry, to chyba warto będzie dłużej poczekać.

Dying Light 2 Stay Human będzie dostępne na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4 i Xbox One.

Aktualności

Zobacz wszystkie