Marvel's Guardians of the Galaxy ozłocone! Premiera gry już w przyszłym miesiącu!

adrianG

Marvel's Guardians of the Galaxy ozłocone! Twórcy gry opublikowali wspaniałą wiadomość dla wszystkich osób, które czekają na ten tytuł. Prace nad najnowszą grą o Strażnikach Galaktyki właśnie zostały zakończone. Graczy powinna ucieszyć ta wiadomość, bo to oznacza, że premiera gry odbędzie się tak jak planowano pod koniec października.

Marvel's Guardians of the Galaxy ozłocone! Gra jest już na ostatniej prostej do premiery!

Wszystko wskazuje na to, że premiera Marvel's Guardians of the Galaxy nie jest już zagrożona. Gra otrzymała właśnie złoty status, a to oznacza, że wszelkie prace nad nią zostały zakończone. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy czekają na debiut gry.

Marvel's Guardians of the Galaxy opowie zupełnie nową przygodę o tytułowych Strażnikach Galaktyki. Będzie to przygodowa gra akcji, w której gracze wcielą się w postać Star-Lorda. Oczywiście pojawi się również reszta Strażników Galaktyki, czyli: Gamora, Drax, Rocket oraz Groot. Na graczy będzie czekać wiele ciekawych misji. W grze pojawią się utwory z lat 80, które tylko dodadzą całości świetnego klimatu.

Marvel's Guardians of the Galaxy pojawi się już 26 października na PC, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i w usłudze GeForce Now. Na Nintendo Switch dostępna będzie wersja gry w chmurze.

Aktualności

Zobacz wszystkie