FIFA 22: koniec ery Szpakowskiego! Nowy komentator w polskiej wersji potwierdzony!

bartekZ

FIFA 22: koniec ery Dariusza Szpakowskiego! EA Sports potwierdziło, że w polskiej edycji gry znajdziemy nowy duet komentatorski. Niezmiennie od kilku lat znajdzie się tam Jacek Laskowski, jednak głównym komentatorem zostanie... Tomasz Smokowski. Dziennikarz znany z Canal+ oraz Kanału Sportowego, będzie nowym wiodącym głosem w grze. Jak taką wiadomość przyjęli fani? W sieci pojawiła się też próbka komentarza popularnego "Smoka", która jednak nie została przyjęta zbyt ciepło.

FIFA 22: koniec ery Dariusza Szpakowskiego! Nowy komentator w polskiej wersji potwierdzony

A więc stało się! Po 15 latach współpracy, Dariusz Szpakowski żegna się z FIFĄ. Głos jednego z najpopularniejszych polskich komentatorów, towarzyszył nam bardzo długo. Na przestrzeni czasu zmienił się jedynie jego kompan. Początkowo drugim głosem w FIFIE był Włodzimierz Szaranowicz, ale później jego miejsce zajął Jacek Laskowski. Teraz natomiast twórcy zdecydowali się zupełnie odświeżyć komentarz.

Tym razem głównym głosem w grze będzie nie kto inny, jak Tomasz Smokowski. Popularny "Smoku" jest doskonale znany przez niemal wszystkich fanów piłki nożnej. Przed długie lata pracował dla Canal+. Teraz poświęca się Kanałowi Sportowemu.

W sieci pojawiła się już próbka jego komentarza. Co jednak ciekawe, nie wszyscy dobrze przyjęli wieści o zaskakującej zmianie komentatora. Kwestie Dariusza Szpakowskiego może i były już doskonale znane, jednak dobrze wtapiały się w rozgrywkę. Pod wideo promującym komentarz Smokowskiego można natomiast znaleźć komentarze, które wskazują, że jego kwestie są sztuczne. Porównuje się to nawet do komentarza Mateusza Borka i Romana Kołtonia z PES6. Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Aktualności

Zobacz wszystkie