Cena figurki z gry Ghost of Tsushima zwala z nóg!

bartekZ

Cena figurki z gry Ghost of Tsushima zwala z nóg! Jak dobrze wiadomo, niektóre gamingowe gadżety bywają niebywale drogie. Ale ponad 4 tysiące złotych za figurkę jednego z głównych bohaterów produkcji? Jak się okazuje, są chętni, którzy ochoczo zamawiają przedmiot w przedsprzedaży. Kiedy podobizna Jina Sakai trafi do pasjonatów tytułu? Ile trzeba zapłacić za wersję standardową oraz wersję deluxe gadżetu?

Cena figurki z Ghost od Tsushima zwala z nóg! Mimo to są chętni

Ceny niektórych gier przyprawiają o zawrót głowy, ale to i tak nic w momencie, gdy spojrzymy na gadżety z nimi związane. Naszą uwagę przykuła figurka z gry Ghost of Tsushima - właśnie ze względu na to, ile trzeba za nią zapłacić. Postać Jina Sakai robi wrażenie - ma aż 58 centymetrów i stoi na imponującej podstawie. Uwagę przykuwają także detale, które kapitalnie odwzorowano.

Figurka ma dwie wersje - standardową oraz deluxe. W tej pierwszej bohater ma twarz zakrytą maską. Droższa wyróżnia się tym, że Jin Sakai maskę trzyma w ręce.

Cena wersji standardowej to - bagatela - 1099 dolarów. W przeliczeniu na złotówki, fani serii muszą zapłacić aż około 4035 złotych. Wersja deluxe jest droższa, ale nieznacznie. Za nią trzeba zapłacić 1199 dolarów, a więc około 4402 złotych.

Co jednak najciekawsze, mimo iż już trwa składanie zamówień - figurki do graczy dotrą dopiero na przełomie wiosny i lata 2022 roku!

Aktualności

Zobacz wszystkie