Nintendo Switch Pro - hakerzy publikują elektryzujące informacje!

bartekZ

Nintendo Switch Pro - hakerzy publikują elektryzujące informacje o budzącej emocje konsoli! Jeśli wierzyć sensacyjnym doniesieniom, wiadomo jakie nowości znajdziemy w sprzęcie od Nintendo. Mowa między innymi o innowacyjnym ekranie oraz ulepszonej stacji dokującej. Ile jednak w tym prawdy?

Nintendo Switch Pro - hakerzy publikują elektryzujące informacje!

Hakerzy nie próżnują - tym razem dokopali się bowiem do bardzo ciekawych informacji związanych z Nintendo Switch Pro. Choć wydawało się, że to raczej odległy i nie do końca priorytetowy cel japońskiego producenta - nowe wieści na całą sprawę rzucają nieco inne światło.

Ciekawe informacje o ulepszonym Nintendo opublikował haker SciresM. Już na samym początku okazuje się, że trudno mówić o jakimkolwiek przewrocie i zupełnej nowości. Aula - bo tak tymczasowo ma być nazywane urządzenie, o którym mowa, będzie zwyczajnie ulepszoną wersją poprzedniczki. Na jakie zmiany mogą natomiast liczyć gracze?

Dzięki chipowi od firmy Realtek, na konsoli będzie można grać w rozdzielczości 4K. To jednak nie koniec. Drugą najważniejszą wzmianką, która dotyczy nowego produktu od Nintendo, jest wieść o tablecie Switcha. Jak zdradza wspomniany wcześniej haker, Nintendo Switch Pro (lub jak kto woli - Aula), otrzyma ekran OLED.

Przy wszystkich doniesieniach podkreśla się jednak, że nie są to oficjalne wieści. W całej sprawie pojawiają się jednak sprzeczne sygnały. Bo o ile Nintendo raczej nie wykazuje specjalnych ruchów czynionych ku wydaniu nowej konsoli, to analitycy są zdania, że jej debiut jest możliwy jeszcze w 2021 roku.

Aktualności

Zobacz wszystkie