Poprawiony model jazdy w Cyberpunk 2077! Darmowy mod [WIDEO]

bartekZ

Poprawiony model jazdy w Cyberpunk 2077! W sieci pojawił się darmowy mod autorstwa użytkownika Hunter 04119. Usprawniający grę dodatek od początku zbiera dobre recenzje. Co ciekawe, jak przyznaje sam twórca - wzorował się on na zachowaniu pojazdów z gier serii Forza. W sieci pojawiły się nagrania prezentujące poprawki w praktyce. Trzeba przyznać, że wykonano kawał dobrej roboty.

Poprawiony model jazdy w Cyberpunk 2077! Darmowy mod sprawia, że pojazdy prowadzi się niczym w grach serii Forza

Do Cyberpunka coraz śmielej dobierają się gracze - chodzi o modowanie gry. Tym razem głośno jest o modyfikacji, która znacznie poprawiła model prowadzenia pojazdów. Mowa o samochodach oraz motocyklach. I choć nie należy mówić, że w pierwotnej wersji gry prowadzenie było wybitnie złe, to jednak mod użytkownika Hunter 04119 zrobił w sieci nie lada furorę.

Jak się okazuje, twórca bazował na modelu prowadzenia pojazdów z gier serii Forza. Efekty widać gołym okiem. Mod nosi nazwę Realistic Driving Experience. Na pierwszy rzut oka widać, że autor skupił się na poprawieniu hamowania oraz zawieszenia w samochodach i motocyklach. To wszystko wpływa na całość odbioru prowadzenia pojazdów, które stało się bardziej przyjazne i precyzyjne.

Modyfikacja jest darmowa i można ją pobrać z portalu Nexusmods. Wystarczy kliknąć W TEN LINK.

Poniżej prezentujemy gameplay z wgranym już dodatkiem:

Aktualności

Zobacz wszystkie