Jest patch 1.1 do Cyberpunk 2077! Co zmienia?

bartekZ

Jest patch 1.1 do Cyberpunka 2077! Z dawna wyczekiwany przez fanów gry dodatek, wreszcie ujrzał światło dzienne. Co zmieni łatka wydana przez twórców? Jak wiadomo, głównym celem patcha było upłynnienie rozgrywki. Do tego skupiono się na błędach, które znacznie utrudniały kończenie niektórych misji. Poprawie ulec ma także zarządzenie pamięcią. Patch 1.1 do Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED dostępny jest na wszystkie platformy.

Jest patch 1.1 do Cyberpunk 2077! Co zmieni się w grze?

Gracze mogą odetchnąć z ulgą - w końcu pojawił się patch 1.1 do Cyberpunka 2077. Wyczekiwany przez wielu dodatek jest dostępny na wszystkie możliwe platformy. Od początku zapowiadano, że ma on przede wszystkim poprawić płynność rozgrywki. Czy rzeczywiście tak się dzieje? Co jeszcze poprawia łatka 1.1?

Patch 1.1 to jedna z pierwszych tak dużych i istotnych łatek do Cyberpunka 2077. Skupiono się w nim przede wszystkim na aspektach technicznych. Dzięki aktualizacji, silnik gry jest o wiele bardziej stabilny i rozwiązuje to problem misji, których nie dało się niestety dokończyć. Dodatkowo gra zdecydowanie rzadziej powinna się zawieszać. Poza tym poprawie uległy między innymi: minimapy, efekty laserowe, ruch uliczny, otoczenie (np. roślinność), czy choćby interakcje.

Ważnym usprawnieniem jest także usunięciu błędu, który pojawiał się podczas uruchamiania gry na sprzęcie z kartą graficzną firmy Nvidia.

Żeby jednak nie było tak kolorowo - wielu użytkowników znów zawiodło się na twórcach. Pojawiły się bowiem głosy, że patch nie naprawia gry z oczekiwanym przez graczy stopniu. Ba! Mało tego - po jego instalacji pojawiły się... kolejne błędy. Niektórzy skarżą się, że gra nadal często się zawiesza. Natomiast podczas jazdy motocyklem, pojawia się problem z renderowaniem postaci.

Ważne jednak jest to, że już w lutym powinien pojawić się spory patch 1.2. W międzyczasie wychodzić mogą mniejsze usprawnienia.

Aktualności

Zobacz wszystkie