Poważny błąd w patchu 1.1 do Cyberpunka 2077! Jest komentarz CDR

bartekZ

Poważny błąd w patchu 1.1 do Cyberpunka 2077! W ostatnich dniach mówi się przede wszystkim o pierwszej dużej łatce do gry, która według twórców miała ją upłynnić i zniwelować wiele błędów. Jednakże, stało się coś zupełnie odwrotnego. Mianowicie, patch 1.1 wprowadził poważny błąd, który niemal uniemożliwił grę. Już teraz CD Projekt RED zapowiada, że poprawi usterkę najszybciej jak się da. O co dokładnie chodzi?

Poważny błąd w patchu 1.1 do Cyberpunk 2077! Chodzi o misję "Stary znajomy/Down on the Street"

Nie tak gracze wyobrażali sobie największą do tej pory łatkę, mającą poprawić działanie Cyberpunka 2077. Mimo zapowiedzi o poprawie płynności i eliminacji niektórych błędów (co w opiniach graczy rzeczywiście uległo w różnym stopniu poprawie), pojawiły się także nowe błędy. Najpoważniejszy z nich występuje w zadaniu "Stary znajomy/Down on the Street".

Problem pojawia się w rozmowie z Takemurą. Przed wprowadzeniem patcha 1.1, ten w ogóle nie dzwonił do bohatera. Teraz jest inaczej, jednakże nasz rozmówca w ogóle się nie odzywa. Co jednak najważniejsze, dotychczasowe sztuki radzenia sobie z problemami w grze nie działają (mowa o wczytaniu ostatniego zapisu gry). Gracze już opracowali osobliwy sposób wybrnięcia ze ślepego zaułku, ale jest on dość skomplikowany.

Co na to wszystko CD Projekt RED? Reakcja na szczęście była szybka - studio już pracuje nad naprawieniem błędu. Gdy tylko będzie to możliwe, wypuszczony zostanie hotfix poprawiający niedociągnięcie.

Stary znajomy / Down on the Street
Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/cyberpunk-2077-patch-11-wprowadzil-powazny-blad/z71f286

Aktualności

Zobacz wszystkie