Resident Evil Village - płaszcz w kompletnej edycji kolekcjonerskiej!

bartekZ

Resident Evil Village - płaszcz w kompletnej edycji kolekcjonerskiej! Cały zestaw najbardziej rozbudowanej edycji gry, która zadebiutuje już w maju tego roku, pojawił się na stronie oficjalnego japońskiego sklepu firmy Capcom. Wraz z nim zaprezentowano cenę, która - delikatnie mówiąc - jest nieco odstraszająca. Biorąc jednak pod uwagę fakt zawartości zestawu, a także to, że gra ma naprawdę oddanych fanów - nie ulega wątpliwości, że na kompletną edycję kolekcjonerską z płaszczem bohatera znajdą się chętni.

Resident Evil Village - płaszcz w kompletnej edycji kolekcjonerskiej! Szalona cena zestawu

Fani serii Resident Evil nie przestają dyskutować o najnowszej części gry zatytułowanej "Village". Jej premiera będzie mieć miejsce 7 maja tego roku, a w sieci pojawia się coraz więcej szczegółów dotyczących poszczególnych wydań. Największe emocje budzi kompletna edycja kolekcjonerska. Pojawiła się ona na stronie oficjalnego japońskiego sklepu firmy Capcom. Jej zawartość, ale co za tym idzie - także cena - robią ogromne wrażenie.

Przedmiotem, który budzi największe zainteresowanie, jest dołączony do zestawu płaszcz Chrisa Redfielda. Dostępny on będzie w rozmiarach M, L oraz XL. To jednak nie koniec atrakcji. Efektownie wygląda także skrzynia zawierające bronie dostępne w grze. Wykonano je w skali 1/6. Poza tym, w zestawie znajdziemy rzecz jasna figurkę Chrisa Redfielda, steelbook, artbook, pocztówki i plakat. Do tego nie można oczywiście zapomnieć o samej grze (dostępnej też na konsolę PS5).

Na koniec nie sposób wspomnieć o cenie całego zestawu. W tej chwili w japońskim sklepie kosztuje ona 192500 jenów, co w przeliczeniu na polskie daje około 6950 złotych. Trudno zatem ukryć, że najobfitszy zestaw z nowym Resident Evil przeznaczono jedynie dla bardzo bogatych i wiernych fanów serii.

Aktualności

Zobacz wszystkie