Star Wars Battlefront 2 - kapitlane wyniki promocji w Epic Games Store

bartekZ

Star Wars Battlefront 2 w ostatnim czasie można było nabywać za darmo - dzięki promocji w Epic Games Store. Nikt chyba jednak nie spodziewał się aż tak wielkiego zainteresowania co prawda znanym, ale wiekowym już tytułem (premiera w 2017 roku). Jak donoszą oficjalne źródła, z możliwości pobrania gry "za free" skorzystało - bagatela - ponad 19 milionów graczy. Potężne zainteresowaniem produkcją osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen spowodowało kłopoty z serwerami gry.

Star Wars Battlefront 2 - wyniki promocji w Epic Games Store powalają na kolana

Epic Games Store słynie z kapitalnych promocji, dzięki którym można nabywać naprawdę znane gry zupełnie za darmo. W ostatnim czasie na piedestale stała znana i ceniona produkcja Star Wars Battlefront 2. I choć to gra, która swoją premierę miała w roku 2017 - zrobiła ogromną furorę i przyciągnęła do Epic Games Store dosłownie miliony użytkowników.

Jak podają oficjalne dane, na darmowe pobranie gry zdecydowało się aż - uwaga - ponad 19 milinów użytkowników. Ten wynik robi ogromne wrażenie. O tym, że akcja przeszła wszelkie oczekiwania niech świadczy fakt, że znacznie przeciążone zostały serwery gry. Jeszcze nigdy wcześniej, mimo tego, że produkcja ma niemal 4 lata, jednocześnie nie korzystało z niej tyle osób.

Warto dodać, że niedawno pojawiły się plotki na temat powstawania Star Wars Battlefront 3. Zainteresowanie promocją może sprawić, że twórcy do tematu podejdą jeszcze bardziej zmotywowani.

Aktualności

Zobacz wszystkie