Co się dzieje z F1 2021? Twórcy nagle rezygnują z ray tracingu

bartekZ

Co się dzieje z F1 2021? Choć gra dopiero co zadebiutowała, już teraz pojawiają się doniesienia o kłopotach z produkcją. Na wszystko bardzo szybko starają się reagować twórcy. Bardzo szybko po premierze, gra doczekała się aktualizacji, która niestety nie wnosi noc nowego. Wręcz przeciwnie. Ze względu na niezadowalającą stabilność F1 2021, przynajmniej na jakiś czas postanowiono zrezygnować z ray tracingu. Co dalej z tytułem? Jak szybko wszystko wróci do normy? Nie tak to miało wyglądać...

Co się dzieje z F1 2021? Twórcy nagle rezygnują z ray tracingu, pojawiły się problemy

Sporo kłopotów mają gracze z F1 2021 tuż po premierze. Błyskawicznie jednak reagują twórcy, którzy robią co w ich mocy, aby gra mogła pochwalić się zadowalającą stabilnością. Dlatego też produkcja szybko otrzymała aktualizację, jednak ta - zamiast dodać coś ekstra - pozbawiła graczy ray tracingu. Wiele wskazuje na to, że właśnie z tym związane były występujące w nowym F1 problemy.

Twórcy zapewniają, że była to dla nich trudna decyzja. Przy okazji zapewnili, że robią co w ich mocy, aby przywrócić ray tracing najszybciej, jak jest to tylko możliwe. Co jednak ciekawe, kłopotów z grą nie doświadczyli użytkownicy Xboksów Series X oraz PC. Problemy pojawiały się jedynie w przypadku PS5. Istnieje jednak nadzieja, że już kolejna aktualizacja, która pojawi się w niedługim czasie, przywróci wszystko do normy.

Aktualności

Zobacz wszystkie