Elasto Mania Remastered - kultowa gra powraca!

bartekZ

Elasto Mania Remastered - tak, to się dzieje! Kultowa gra powróci i zagości na konsolach, nawet tych najnowszej generacji. Jak zapewniają twórcy zaangażowani w odświeżenie klasyki, Remastered zapewni najlepsze w historii wrażenia z rozgrywki. W sieci pojawiła się garść wstępnych wieści na temat gry. Prezentujemy je poniżej!

Elasto Mania Remastered - kultowa gra powraca w nowej wersji! To będzie hit?

Z pewnością wielu z was pamięta emocje i rozrywkę, jakie dostarczały nam godziny spędzane przed ekranami, na których sprytnie poruszał się niewielki, kolorowy motocykl. Elasto Mania to jedna z najpopularniejszych zręcznościówek początku wieku. Gra zadebiutowała w 2000 roku, a jej autorem jest Balazs Rozsa.

Zasady są niebywale proste - należy tam dotrzeć jak najszybciej z punktu A do punktu B. I choć brzmi to banalnie, sama gra potwierdza, że w praktyce trzeba wykazać się tam naprawdę wybitnymi umiejętnościami. Poszczególne poziomy charakteryzują się coraz to trudniejszymi przeszkodami, ale gwarantuje to ogrom kapitalnej zabawy.

Odświeżona wersja Elasto Manii trafi na konsole najnowszej generacji - PS5 oraz Xbox Series X/S. Poza tym zagrać będzie można w nią na PS4, Xbox One oraz na Nintendo Switch. Twórcy w samej produkcji szykują kilka niespodzianek, które mają urozmaicić grę, ale jak na razie nie zdradzają zbyt wielu szczegółów. Portal PPE przytacza kilka słów od twórców gry, które cytujemy poniżej:

"Wszystkie ulepszenia obecnej wersji Steam, z dodatkowymi, nigdy wcześniej nie widzianymi zasobami o wyższej wierności, pochodzącymi prosto od oryginalnych twórców Elasto Manii, których nie można było dodać do gry 20 lat temu oraz kilkoma innymi bajerami."

Nie wiadomo jeszcze, kiedy spodziewać się premiery gry. Ta informacja nie została ujawniona.

Aktualności

Zobacz wszystkie