Microsoft Flight Simulator w wersji na Xbox Series X|S jest już dostępny! Gra trafiła również do Xbox Game Pass!

adrianG

Microsoft Flight Simulator w wersji na Xbox Series X|S jest już dostępny! Konsolowe wydanie gry pojawiło się właśnie na nową generację konsol od Microsoftu. Kolejni gracze będą mogli zagrać w tytuł i doświadczyć jego możliwości. Wraz z premierą konsolowego wydania Microsoft Flight Simulator, gra została dodana do usługi Xbox Game Pass.

Microsoft Flight Simulator w wersji na Xbox Series X|S jest już dostępny! Gra została dodana do Xbox Game Pass!

Posiadacze konsol Xbox Series X|S wreszcie mogą zagrać w Microsoft Flight Simulator. Gra jest już dostępna do kupienia w wersji pudełkowej i cyfrowej na nową generację konsol od Microsoftu. Twórcy zadbali o to, aby gra zapewniła na konsolach jak najlepsze doznania z rozgrywki. Gracze mogą liczyć na piękną grafikę, ale również znakomitą płynność. Na konsoli Xbox Series X będzie można grać nawet w rozdzielczości 4K.

Jednak to nie jedyna nowość jaka została ogłoszona przez Microsoft. Wraz z premierą Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S, gra trafiła do usługi Xbox Game Pass. Więc od teraz wszystkie osoby, które mają opłaconą subskrypcję Xbox Game Pass będą mogły zagrać w Microsoft Flight Simulator na PC i najnowszej generacji konsol Xbox.

Twórcy opublikowali nowy zwiastun gry, który tym razem prezentuje ujęcia z konsoli Xbox Series X z ustawioną rozdzielczością 4K.

Aktualności

Zobacz wszystkie